Coaching
Coaching4Change: ‘Kiedyś’ – nie ma takiego dnia tygodnia!

coaching1s   Misja

Inspirujemy do zmiany. Motywujemy do jej przeprowadzenia.

coaching2s   Jak to robimy

  • Rozmawiając – i nie tylko! Coaching to rozmowa – każdy coach to powie. Co nas wyróżnia to ogromna baza narzędzi psychologicznych i biznesowych (testów, ćwiczeń, modeli, symulacji), które wykorzystujemy z powodzeniem od lat w naszej pracy.
  • Elastycznie. Chcesz pracować w cztery oczy? Spotkajmy się w biurze. Twoim, naszym, na lunchu w zacisznej kafejce, w parku, na bieżni w siłowni – jak Ci wygodnie! Skorzystajmy ze skype’a lub telefonu, jeśli jesteś daleko. Elastycznie dobierzmy porę spotkania. Wszystkie chwyty dozwolone, skupiamy się na celu: spotkaniu, nie jego okolicznościach.
  • Etycznie. Absolutnym priorytetem jest dla nas poufność i bezpieczeństwo Klientów (po pierwsze – nie szkodzić!), zwłaszcza gdy pracujemy z różnymi klientami w obszarze jednej organizacji.  Wszyscy nasi coachowie posiadają akredytację, stale podnoszą swoje zawodowe kwalifikacje.  Oferujemy Ci usługi coachów, których jakości jesteśmy pewni!

coaching3s   Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz:

  • Zaplanować i przeprowadzić zmiany w swoim sposobie pracy (np. zarządzaniu), kierunku kariery, zmienić swoje nawyki, znaleźć odpowiedni balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym, poprawić relacje – to przykładowe tematy, z którymi przychodzą do nas klienci.
  • Rozwinąć swoje talenty. Lub talenty swoich pracowników.
  • W końcu przeprowadzić zmianę, do której podchodziłeś już wielokrotnie i rozbijałeś się o „szklany sufit”. Coach zapewni Ci świeże spojrzenie na temat, pełen ogląd sytuacji i podtrzymywanie motywacji w trudnych momentach wdrożenia zmian w życie.
  • Wesprzeć swoich pracowników w ich rozwoju i szukasz dla nich odpowiedniego coacha. Zwłaszcza, jeśli inwestowanie w ich szkolenia nie przyniosły pożądanych przez Ciebie rezultatów.