Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Wspieramy wartościowe inicjatywy.

Podczas BPO NewSolutions można było wysłuchać wielu ciekawych prezentacji przedstawicieli największych firm z branży automotiv i nowoczesnych technologi. W trakcie konferencji odbywały się też Targi Pracy, na których mogliśmy spotkać wiele interesujących osób. Targi Pracy zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kraków.

Wspieranie wartościowych inicjatyw wydaje nam się czymś naturalnym. Chcemy wiedzieć, że bierzemy udział w ciekawych projektach, które pozwalają zdobywać wiedzę związaną z sektorem B2B. Robimy to szczególnie chętnie, gdy organizatorem jest zaprzyjaźniona firma. Właśnie dlatego na zaproszenie SGP Media z przyjemnością objęliśmy patronatem konferencję #BPO New Solutions’18, która odbyła się 12 czerwca w Krakowie.

Lubimy dzielić się naszą wiedzą z innymi i po raz kolejny mieliśmy ku temu idealną okazję. Marek Zwoliński – nasz Dyrektor Kreatywny – opowiadał na konferencji o employer brandingu w sieci, czyli o tym jak wykorzystać internet do przyciągania wartościowych pracowników do swojej firmy. Działo się!

Grafika została zapożyczona z oficjalnego fanpage’a #BPO New Solutions.

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520