Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Wybierz odpowiednie słowa kluczowe do swojego artykułu SEO!

Zazwyczaj pisząc tekst pod SEO dostajemy gotowe wytyczne dotyczące tego, jakich fraz kluczowych powinniśmy użyć. Jeśli jednak zdarzy się, że opracowanie tekstu i istotne zwroty będziemy musieli przygotować na własną rękę, warto wiedzieć, jak się do tego zabrać?

Wybierz przewodnią frazę

W celu wybrania frazy przewodniej do tekstów odpowiednich pod SEO najpierw należy wykonać analizę słów kluczowych, która w dużej mierze odpowiada za sukces Twoich przyszłych działań na stronie. Dogłębna analiza słów kluczowych pozwoli Ci na wymierne korzyści. Jeżeli nie przeprowadzisz gruntownej analizy przed napisaniem treści na stronę — może okazać się, że pomimo słów, które występują wysoko w wyszukiwarce, Twoje działanie nie przynoszą korzyści.

Zbuduj szkielet tekstu

Tworząc artykuł pod SEO, należy pamiętać o wszystkich ważnych elementach. Nie tylko sama treść i słowa kluczowe są ważne. Jeżeli chcesz napisać tekst, który pomoże Ci odnieść sukces, musisz pamiętać o: wybraniu odpowiednich grafik do tekstu oraz opatrzenie ich opisami alternatywnymi, hierarchii nagłówków w tekście oraz często pomijanych — linkowaniach wewnętrznych oraz pogrubieniach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat — przeczytaj nasz artykuł!

Znajdź powiązane słowa kluczowe

Powiązane słowa kluczowe, pomogą Ci zbudować kontekst semantyczny wokół frazy głównej. Konteksty semantyczne pozwolą w przyszłości na dokładne wyszukiwania semantyczne, które odpowiadają za wyniki w wyszukiwarce odpowiednie do zapytań użytkowników. W wyszukiwaniach semantycznych chodzi o zrozumienie naturalnego języka, który stosujemy w normalnej rozmowie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tworzeniu tekstów lub poszukujesz kogoś, kto zadba o pozycję Twojej strony w wyszukiwarce — zwróć się do nas!

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520