Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

4real na Konferencji poświęconej współpracy małych i dużych firm.

Każda forma współpracy małych firm z dużymi przynosi tym pierwszym korzyści – wynika z badań Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Dlatego ZPP pod auspicjami Ministerstwa Rozwoju zainicjował prace nad kodeksem dobrych praktyk w relacjach małego i dużego biznesu. W konferencji wziął udział również nasz Dyrektor Zarządzający – Mariusz Jas.

Rozwój współpracy MŚP z dużym biznesem był głównym tematem konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Ministerstwo Rozwoju. Relacje na linii mały – duży biznes są mocno napięte. Wśród małego biznesu panuje również przekonanie, że duzi gracze traktują ich z góry, przez co są mniej skłonni do kooperacji.

W celu poprawienia sytuacji MŚP, Ministerstwo proponuje m.in. wprowadzenie rozwiązań, które ograniczyłyby opóźnienia w płatnościach między firmami, włączenie do realizacji dużych zamówień publicznych również małych i średnich przedsiębiorców oraz stworzenie Kodeksu dobrych praktyk.

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520