Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

W ostatnim czasie pojawiły się ciekawe nowości na portalu Facebook!

Serwis społecznościowy ze Stanów Zjednoczonych ciągle wprowadza nowe ulepszenia. Ostatnia modyfikacja przyczyniła się do wprowadzenia funkcji sklepów oraz efektów dźwiękowych.

Twój sklep w mediach społecznościowych

Pandemia sprawiła, że wiele biznesów zamknęło sklepy stacjonarne i przeniosło się do sieci. W konsekwencji również wielkie platformy społecznościowe starają się dopasować do potrzeb swoich użytkowników i panujących realiów.

Shops, czyli funkcja Sklepów ułatwi firmom utworzenie sklepu internetowego, z którego klienci skorzystają zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Utworzenie takiego sklepu jest bezpłatne i proste.

Efekty dźwiękowe na Faceboku

W ostatnim czasie specjaliści Facebooka zauważyli również znaczny przyrost zainteresowania postami z wykorzystaniem efektów dźwiękowych, dlatego na swoim blogu serwis zamieścił wytyczne dotyczące użytkowania muzyki w postach zgodnie z prawem.

Z tego powodu również Facebook udostępnił własną bibliotekę z utworami muzycznymi, z której na wyżej wspomnianych zasadach mogą korzystać użytkownicy portalu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje media społecznościowe były wyposażone w nowe funkcje — skontaktuj się z nami! Pomożemy Twojej firmie zyskać lepszą jakość w social mediach!

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520