Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Tworzyliśmy szatę graficzną na I edycję targów samochodowych użytkowych i specjalnych

Mało kto z Was pewnie wie, że jeden z najlepszych salonów samochodowych w Polsce, czyli Frank Cars specjalizuje się w produkcji unikalnych samochodów, z których korzystają m.in. służba zdrowia, policja, strażacy czy służby celne. Firma Frank-Cars od 1999 roku jest ściśle związana z motoryzacją. Zapewnia usługi na bardzo wysokim poziomie. Misją ich firmy są Klient i jego potrzeby.

Mieliśmy okazję tworzyć szatę graficzną na wyjątkowe wydarzenie – I edycję targów samochodowych użytkowych i specjalnych, której głównym organizatorem była właśnie firma Frank-Cars.

Zaproszeni goście mieli okazję na to, aby zobaczyć pełną ofertę dotyczącą samochodów specjalnych w jednym miejscu.

Niemałą gratką dla starszych uczestników było to, że całe wydarzenie było prowadzone przez autora piosenki “Kobiety są gorące”, czyli niezapomnianego Norbiego. Na potrzeby wydarzenia udało nam się stworzyć atrakcyjną oprawę graficzną, którą wykorzystaliśmy m.in. przy projekcie zaproszenia. Odpowiadaliśmy również za dedykowany mailing zapraszający gości.

Wydarzenie okazało się sukcesem. Tak więc powoli już można szykować się do kolejnej edycji!

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520