Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Szybkie efekty SEO? Tylko w Agencji 4real

Sukces firmy to wielopoziomowe działania marketingowe!

Odpowiednio zaplanowana strategia w zakresie SEO potrafi przynieść wymierne efekty w krótkim czasie! Dzięki przemyślanym działaniom z zakresu pozycjonowania, nasz Klient — firma Tadex s.c., zanotowała wzrost ruchu na stronie internetowej z wyszukiwania organicznego, aż o 40% w ciągu miesiąca! Wyniki organiczne to rezultaty wyszukiwania w wyszukiwarce, które mają postać bezpłatnych linków do strony internetowej. Wynik te nie są płatną formą reklamy ani nie należą do linków sponsorowanych.

Prowadząc działania z zakresu marketingu internetowego dla naszego Klienta, dodatkowo udało nam się utrzymać ponad 25% współczynnik konwersji oraz zmniejszyć współczynnik odrzuceń o prawie 10%. Wszystko to sprawia, że użytkownicy odnajdują stronę internetową firmy Tadex S.C. szybciej i chętniej zapoznają się z zakresem jej działalności.


Wyniki, które osiągnęliśmy, zawdzięczamy działaniom z zakresu SEO on-site oraz off-site. Prowadzone prace wykonywaliśmy przez kilka miesięcy. Pamiętaj, że pierwsze wyniki można zauważyć już po miesiącu, jeżeli jednak chcesz, aby Twoja strona internetowa zagościła na długo na wysokich pozycjach wyszukiwarki — zaplanuj długofalową strategię w naszej Agencji!

Działania reklamowe bez przemyślanej strategii to coś, na co Twoja firma nie może sobie pozwolić!Postaw na specjalistów — skontaktuj się z Agencją 4real!

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520