Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Szkolenie dla Sądu Okręgowego w Legnicy. 

Ostatnio nasi specjaliści przeprowadzali szkolenie dla Sądu Okręgowego w Legnicy.

Szkoliliśmy ze standardu WCAG 2.0 pracowników sądu - informatyków i redaktorów.

WCAG 2.0 to wytyczne dla dostępności treści internetowych. Są to rekomendacje, które dotyczą tworzenia treści w witrynach internetowych, aby były bardziej dostępne. Wdrożenie wytycznych sprawi, że treści strony internetowej staną się dostępne dla szerokiego grona użytkowników z niepełnosprawnościami, w tym dla osób słabowidzących i niewidomych, niedosłyszących i głuchych, osób mających trudności w uczeniu się, niepełnosprawnych ruchowo, osób z ograniczeniami kognitywnymi, z zaburzeniami mowy, nadwrażliwością na światło, oraz osób z niepełnosprawnościami złożonymi. Dzięki wprowadzeniu wytycznych w życie strona internetowa stanie się bardziej przyjazna dla każdego użytkownika.

Wyjaśnialiśmy problematykę redagowania treści dostępnej strony internetowej dla osób z niepełnosprawnościami z elementami efektywnej obsługi naszego autorskiego systemu zarządzania treścią CMS NETPanel.

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520