Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Szkolenie dla wnioskodawców i beneficjentów projektów unijnych.

Sami uwielbiamy zbierać inspiracje i wciąż poszerzać naszą wiedzę, ale szkolenie innych sprawia nam jeszcze więcej frajdy! Dlatego ucieszyliśmy się, gdy firma SGP – Training & Consulting, która organizowała szkolenie dla wnioskodawców i beneficjentów projektów unijnych, zaprosiła nas do współpracy. Marek Zwoliński, nasz Dyrektor Kreatywny miał okazję być trenerem prowadzącym całe szkolenie na temat działań promocyjnych i nowoczesnych form marketingu.

Czemu za dużo to niezdrowo? Co z czym i do kogo? Jak docierać tam, gdzie dotrzeć chcemy? Co i jak mierzyć? Czy w ogóle mierzyć?

Właśnie na te pytania udało nam się odpowiedzieć podczas szkolenia. Pytań było oczywiście dużo więcej, tych przygotowanych przez nas, jak i tych zadanych przez uczestników szkolenia. Mieli oni również okazję posłuchać o konkretnych narzędziach, wykorzystywanych w pracy z różnymi kanałami komunikacji internetowej.

Wygląda na to, że wszystko poszło zgodnie z planem! Czekamy na więcej podobnych wyzwań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się przydatny informacji na temat marketingu internetowego – skontaktuj się z nami!

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520