Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Jesteśmy przekonani, że jakość i sens naszej pracy to coś, co zostawi po nas ślad. Nawet długo po tym jak nas już nie będzie. Dlatego wierzymy w słowa Marka Aureliusza, rozsławione w Gladiatorze przez Maximusa Decimusa Meridiusa:

What we do in life echoes in eternity.

Chcemy być dumni z naszej pracy. Dlatego właśnie dajemy Klientom to, czego naprawdę potrzebują. Nie to, o czym mówią, że chcą. Współpraca z nami dzieje się naprawdę, daje prawdziwie wartościowe efekty, przynosi realne i długofalowe korzyści.WYBIERAMY

Oszczędzamy czas i pieniądze naszych Klientów wybierając z tysięcy dostępnych rozwiązań tylko te, których wdrożenie może przynieść realne korzyści. Nasza praca polega na tym, by wiedzieć, jak odróżnić chwilowe mody od rozwiązań generujących trwałą korzyść.

DORADZAMY

Klienci cenią nas za to, że nie jesteśmy jedynie wykonawcami stron internetowych, ale partnerami w rozmowie, biznesowymi doradcami, na których wiedzy mogą polegać. Wierzymy, że dla Klienta najważniejsze są cele i wizerunek jego marki, a nie użyta technologia czy język programowania.ROZWIJAMY

Piękno Internetu polega też na tym, że prawie wszystko można tu zmierzyć, sprawdzić, ocenić. Dlatego pozostajemy z naszymi Klientami w ciągłym kontakcie – analizujemy, raportujemy, przedstawiamy nowe pomysły, podpowiadamy, jak mogą osiągnąć więcej.

DZIAŁAMY

Zrealizowaliśmy już ponad 500 serwisów. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni, a nawet sądów i prokuratur. Mimo 18 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu. Czuwamy nad internetowym biznesem naszych Klientów!

ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520