Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Producent betonowego drewna

Strona dla właściciela marki BDO

Jeśli macie wątpliwości czy drewno w Waszych ogrodach długo zachowa piękny wygląd, koniecznie spróbujcie do złudzenia przypominających drewno elementów z betonu! Ich produkcją zajmuje się nasz Klient, firma 4Globe Sp. z o.o. 

4 Globe specjalizuje się w wytwarzaniu innowacyjnego rozwiązania, jakim jest betonowe drewno. Tak, dobrze Państwo przeczytali - naprawdę chodzi o betonowe drewno! Okazuje się, że jest to materiał, który znakomicie sprawdza się m.in. do aranżacji ogrodów przydomowych, skwerów, a także placów miejskich. Elementy te są trwałe jak beton, jednocześnie zapewniają miłą dla oka estetykę drewna.

4 Globe
Efekty:
  • Opracowanie architektury informacji i projektu graficznego serwisu
  • Wykonanie i wdrożenie autorskiego CMS
  • Hosting

Strona została wyposażona w oferowany przez nas autorski system do zarządzania treścią - NETPanel. Dzięki narzędziom w systemie nasi Klienci mają możliwość edytowania zamieszczanych materiałów w łatwy i przyjazny sposób. Przygotowujemy też dla Klientów pełny opis systemu, dzięki czemu nie mają problemów ze zrozumieniem działania programu.

Strona przygotowana dla 4 Globe zyskała nowy projekt graficzny, który został przygotowany z myślą o użytkownikach witryny - jest zrobiony w atrakcyjny i przejrzysty sposób. Co ważne, witrynę wyposażyliśmy również w rozbudowany katalog produktów, wyszukiwarkę oraz mapę dystrybutorów.

Ważne:
  • Rozbudowany katalog produktów
  • Przejrzysty katalog usług
  • Mapa dystrybutorów
Klient:

4 Globe

Wdrożenie:

marzec 2016

Strona: www.4globe.pl
dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520