Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Atum Energy

Dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych

Na stronie głównej wyeksponowany został filmik, który wykonał nasz Klient podczas jednej ze swoich realizacji. Podczas tworzenia architektury treści, życzeniem Atum Energy było stworzenie podstron, które będą służyły jako poradnik, osobom interesującym się fotowoltaiką oraz odnawialnymi źródłami energii.

Warto podkreślić, że działania strony nie są skupione jedynie na sprzedaż, ale również na walory edukacyjne społeczeństwa. Za pomocą zamieszczanych poradników można dowiedzieć się wiele interesujących oraz przydatnych rzeczy na temat instalacji fotowoltaicznych. 

Cieszymy się, że zaprojektowana przez naszą firmę witryna Atum Energy wyznacza nowe trendy w branży odnawialnych źródeł energii. 

Atum Energy to rodzinna firma, która działa na rynku energii odnawialnych od wielu lat. Przedsiębiorstwo z Łodzi zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu doradztwa, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji fotowoltaicznych. 

Misją Atum Energy jest dbanie o środowisko naturalne oraz portfele Klientów - chcą, aby technologia fotowoltaiczna realnie generowała oszczędności oraz pomagała w pozyskiwaniu prądu w zrównoważony, oraz ekologiczny sposób.

Tworząc witrynę dla producenta fotowoltaiki, postawiliśmy na kolory, które użyte zostały w identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa: niebieski, biały oraz złoty. Tworząc projekt graficzny strony internetowej, postanowiliśmy wyróżnić logo, które projektowaliśmy dla Atum Energy. Można je dostrzec w całej witrynie, ponieważ zostało użyte jako podstawa tej strony. Logo podkreśliliśmy również przy liście wypunktowanej oraz na sliderze, który znajduje się w jej środkowej części. Sprawdź również Social Media, które prowadzimy dla Atum Energy!

Klient:

Atum Energy

Wdrożenie:

Styczeń 2020

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520