Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

BabySpec

Strona dla Mamy i Dziecka!

BabySpec to sklep, który zajmuje się dystrybucją najlepszych marek: wózków, spacerówek, fotelików, łóżeczek dla niemowląt i dzieci.

Specjalnie dla BabySpec stworzyliśmy całą identyfikację wizualną, czyli logo, kolorystykę i krój liter. Zostały one później wykorzystane na stronie internetowej, profilu firmy na portalu Facebook, papeteriach i wizytówkach, voucherach, w oficjalnym wystroju sklepu, a nawet na budynku — zaprojektowaliśmy siatkę na budynek, w którym znajduje się sklep!

BabySpec
Zakres realizacji:
  • Opracowanie identyfikacji wizualnej
  • Strona w stylu one page
  • Stworzenie mobilnej wersji strony

Strona internetowa została stworzona w stylu one page. Strony „one page” zostały stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, na których przełączanie podstron bywa męczące. W przypadku one page wszystkie segmenty znajdują się jeden pod drugim, dzięki temu w sprawny i szybki sposób można przechodzić pomiędzy nimi za pomocą przesuwania palcem. Strony one page świetnie sprawdzają się jako wizytówka firmy, ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji. 

Dzięki zastosowaniu "one page" wyeksponowaliśmy najważniejsze informacje w witrynie — użytkownik bez problemu odnajdzie się na niej. Dodatkowo przy każdym module na stronie, został umieszczony przycisk do kontaktu z firmą.

Obecnie witryna internetowa stworzona dla firmy BabySpec stała się sklepem internetowym, gdzie dostępne są wszystkie produkty oferowane przez przedsiębiorstwo. Dawny, one page`owy wygląd strony został zachowany w zakładce "O nas", która prezentuje kolorowy i przejrzysty, kafelkowy wygląd. Zakładka "o nas" z pewnością wyróżnia się na tle konkurencji! 

Efekty:
  • Stworzenie całej identyfikacji wizualnej marki
  • Zaprojektowanie siatki na budynek o powierzchni 100 m2
  • Atrakcyjne zdjęcia produktów i ciekawy efekt animacji przy ich prezentacji

Klient:

BabySpec

Wdrożenie:

Lipiec 2017

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520