Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Budżet Obywatelski

Strona konsultacji częstochowskiego Budżetu Obywatelskiego 2015

Częstochowa jest miastem, w którym zasady dotyczące rozporządzania publicznych środków tworzy się wspólnie, a budżet obywatelski umożliwia realizację tych przedsięwzięć, które są dla mieszkańców najważniejsze.

Strona konsultacje.czestochowa.pl to elektroniczne serce częstochowskiego budżetu obywatelskiego. Tu można dowiedzieć się m.in. jakie pomysły zostały już zrealizowane w poprzednich edycjach, jakie propozycje mieszkańcy zgłosili na rok obecny oraz dokonać najważniejszego - czyli zagłosować na wybrane projekty bez wychodzenia z domu :)

Częstochowa
Efekty:
  • Opracowanie projektu graficznego i architektury informacji serwisu internetowego
  • Oprogramowanie interfejsu użytkownika zgodnego ze standardami dostępności stron internetowych
  • Wykonanie i wdrożenie systemu zarządzania treścią

Stronę wyposażyliśmy w całkowicie nowy, responsywny projekt graficzny.Responsywność, czyli RWD - oznacza dostosowania grafiki do rozmiaru wyświetlacza, na którym prezentowana jest witryna internetowa. Responsywne strony internetowe, charakteryzują się tym, że dobrze wyglądają zarówno na laptopie, smartfonie, jak i tablecie.

Przygotowując stronę, zadbaliśmy również o zoptymalizowanie funkcjonalności CMS`u, który w tym przypadku został oparty o Wordpress.

Ważne:
  • RWD
  • Katalog usług
  • Projekt graficzny
Klient:

Urząd Miasta Częstochowy

Wdrożenie:

Sierpień 2015

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520