Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

D-esa

Masaż relaksacyjny w Częstochowie

Jak najlepiej zaprezentować atrakcyjność mobilnego studiu masażu? Tworząc architekturę informacji dla nowej strony, postawiliśmy na format „one page”. Na pierwszy plan umieściliśmy hasła prezentujące największe zalety usługi. Zadbaliśmy również o kwestie estetyczne, wybierając jako kolor przewodni barwę wyróżnioną przez PANTONE tytułem koloru roku 2019 o wdzięcznej nazwie Living Coral!

Gdy rozpoczynaliśmy współpracę z Danutą, poprzednia strona mobilnego studia masażu nie odpowiadała na potrzeby klientów i niewystarczająco prezentowała atrakcyjną ofertę studia. Dodatkowo ciemne kolory na stronie nie współgrały z pozytywnymi skojarzeniami z wizyty u naszej ulubionej masażystki, a to uznaliśmy za wybitnie niepotrzebny brak spójności.

D-esa
Efekty:
  • Stworzenie całkiem nowej strony WWW
  • Wdrożenie nowoczesnej architektury informacji i projektu graficznego
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz działania SEO

Przy tworzeniu strony zależało nam na prostym i klarownym przekazie dotyczącym samych usług, dlatego postawiliśmy na architekturę strony w formie „one page”.

Statyczną, szablonową stronę zamieniliśmy na ciekawie animujące się kolejne sekcje menu pokazujące ofertę i opisy masaży, galerię certyfikatów oraz dane kontaktowe. Na kolor wybraliśmy barwę wyróżnioną przez PANTONE.

W ramach prac nad stroną opracowaliśmy kilka haseł wydobywających na pierwszy plan najlepsze cechy mobilnego studia masażu. Wskazaliśmy m.in. na „masaż dobrany do potrzeb”, „luksus w domowym zaciszu”, „relaks, na który zasługujesz”. W dalszej kolejności przestawiliśmy dostępne rodzaje oferowanych masaży przy pomocy krótkich opisów. Wykonana przez nas strona podkreśliła atrakcyjność usługi dla szerokiej grupy docelowej oraz profesjonalne podejście Danuty połączone z jej sympatyczną osobowością.

Ważne:
  • Stworzenie architektury strony w formie “one page”
  • Dobór charakterystycznej kolorystyki przykuwającej uwagę
  • Elastyczna forma współpracy z Klientem prowadzącym jednoosobową działalność

Klient:

D-esa

Wdrożenie:

Luty 2019

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520