Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Dietetyka i Żywienie

Strona internetowa dla Gabinetu Małgorzaty Stanior

Najbardziej cieszą nas współprace, które kontynuujemy. Dumą naszej Agencji są prace wykonane dla "Gabinet Dietetyki i Żywienia Małgorzata Stanior". Warto przedstawić naszą współpracę do początku, bo jest to ciekawa historia. :) 

Zaczęło się od spotkania, na którym zaskoczyliśmy Panią Małgorzatę. Po pierwsze - biznesowym podejściem do tworzenia stron internetowych. Strona ma być inwestycją, nie kosztem. Po drugie - gotowością do poświęcenia dużej ilości czasu na to, by zrozumieć na czym polega jej biznes. Po trzecie, propozycjami rozwiązań, które z tego zrozumienia wynikały.

Pozytywnych zaskoczeń w naszej współpracy było zresztą mnóstwo! Jednym z największych był moment, w którym Pani Małgorzata zobaczyła pierwszy projekt swojej strony. Nie był on taki, jakiego się spodziewała: czarno-biały, a pełen nasyconych i pozytywnych kolorów. Tak to jest, kiedy się działa zgodnie z hasłem: “dajemy to, czego Klienci potrzebują, a nie to, co mówią, że chcą”. Dlatego zaproponowaliśmy projekt odzwierciedlający, to jak my i pacjenci widzimy Panią Małgorzatę: pełną życia, pasji, profesjonalizmu i emanującą pozytywną energią.

Bardzo ucieszył nas fakt, jak szybko nasza Klientka zrozumiała, jak ważna jest spójność wizerunku. Dlatego już w trybie partnerskiej relacji wykonaliśmy projekt dwóch roll-up'ów, teczki, banerów, wizytówek i pomniejszych grafik.

Dietetyka Stanior
Efekty:
  • Dwie strony www - wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią - stworzenie mobilnej wersji strony
  • Automatyzacja marketingu
  • Pozycjonowanie
  • Doradztwo w zakresie prowadzenia FB
  • Projekt graficzny
  • Kampanie reklamowe w social media

Nasza współpraca jednak nie zakończyła się tylko na poziomie projektowania wizerunku i grafik. Na chwilę obecną bazuje głównie na doradztwie i reagowaniu na bieżące potrzeby, jak np. przygotowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowych. Wystarczy sygnał od Pani Małgorzaty, a my już wiemy co robić :). Fakt, że Klient ufa naszej agencji, jako specjalistom jest tym, na czym nam najbardziej zależy. My odczuwamy satysfakcję, a Pani Małgorzata spokój o to, że efekt naszej pracy jest najlepszym, co może dostać. Praca dla takich Klientów to czysta przyjemność :)

Nasz Koordynator Projektów Bartosz, tak podsumował przebieg współpracy z Klientką: „Małgorzata otwarcie mówi o naszej współpracy, korzyściach z niej płynących oraz o tym, co najbardziej jej się podoba i dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Do tej pory wydawało mi się, że jest to największe docenienie, jakie możemy usłyszeć. Jednakże Małgorzata zmieniła moją definicję "zadowolonego klienta", mówiąc, że jesteśmy częścią jej zespołu, że razem z nią prowadzimy ten biznes i rozwijamy go! Tak wielkie zaufanie daje mocnego kopa do działania na kolejne miesiące, jak i lata!”

Cieszymy się, że tak pozytywne odczucia możemy dzielić z naszymi Klientami. Życzymy sobie, aby każda nasza realizacja wyglądała w podobny sposób. 

Ważne:
  • Przeprowadzenie gruntownego briefu
  • Opracowanie koncepcji strony oraz architektury informacji
  • Rozwój współpracy nad wielowymiarowym, spójnym wizerunkiem
Klient:

Gabinet Dietetyki i Żywienia Małgorzata Stanior

Wdrożenie:

Grudzień 2018

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520