Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Gmina Błonie

Witryna rozwijającej się gminy

Błonie to dynamicznie rozwijająca się gmina w województwie mazowieckim w powiecie warszawskim zachodnim. Na jej terenie znajdują się duże bazy logistyczne i zakłady produkcyjne. Bardzo dobra lokalizacji w pobliżu dużej aglomeracji stanowi o atrakcyjności terenu i przyciąga nowych inwestorów.

Plany rozwoju gminy to przyciągnięcie kapitału inwestycyjnego, tworzenie nowych zakładów pracy oraz rozwój budownictwa mieszkaniowego i bazy wypoczynkowej.

Błonie
Efekty:
  • Opracowanie architektury informacji i projektu graficznego serwisu
  • Wykonanie i wdrożenie autorskiego CMS
  • Hosting

Stronę gminy zaprojektowaliśmy zgodnie ze standardami dostępności W3C w zakresie dostępności serwisów internetowych, umożliwiając dostęp do informacji wszystkim użytkownikom internetu. Wytyczne te, określają standardy w zakresie projektowania stron internetowych. Nasza Agencja podczas realizacji tego projektu starała się spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa strony. Zadbaliśmy, aby dane były odpowiednio szyfrowane w witrynie. 

Zaproponowana przez nas architektura informacji grupuje w witrynie najistotniejsze odnośniki dla głównych grup użytkowników serwisu. Ciekawą funkcją jest również moduł pozwalający mieszkańcom gminy dodawać drobne ogłoszenia.

Witryna wyposażona jest w panel administracyjny, który umożliwia urzędnikom szybkie i łatwe dodawanie nowych treści. Co ważne, zespół redagujący serwis został przez nas przeszkolony w zakresie stosowania standardu dostępności WCAG, dzięki czemu informacje o gminie są dostępne dla wszystkich użytkowników.

Ważne:
  • System zarządzania treścią NETPanel
  • Informacje ujęte są w elastyczną i przejrzystą formę
  • Standardy dostępności W3C
Klient:

Błonie

Wdrożenie:

marzec 2016

Strona: www.blonie.pl
dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520