Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Pokazy sztucznych ogni

Serwis internetowy zrobiony z hukiem!

Grupa PSO to lider w branży usług pirotechnicznych. PSO to zespół zawodowych pirotechników, którzy na koncie mają setki zrealizowanych pokazów sztucznych ogni. Firma jest na rynku od 1991 roku!

W swoim dorobku grupa ma zlecenia m.in. dla Telewizji TVP, TVN, Polsatu czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zwrócili się do nas z prośbą o przygotowanie strony internetowej, która pozwoliłaby im odróżnić się od konkurencji.

Grupa PSO
Zakres realizacji:
  • Skuteczne odświeżenie wizerunku lidera w branży pokazów pirotechnicznych
  • Odpowiednia ekspozycja dostarczonych przez Klienta zdjęć i materiałów video
  • Odróżnienie strony PSO od stron konkurencji

Tworząc projekt graficzny strony, odeszliśmy od zauważalnej na stronach innych firm tendencji do używania czarnego tła. W zamian wyeksponowaliśmy materiały otrzymane od klienta, m.in zdjęcia, logotypy firm, z którymi współpracowało PSO. Dodaliśmy też stronie nieco dynamizmu poprzez umieszczenie filmu, jak i zastosowaniu elementów ruchomych na stronie.

Podczas tworzenia architektury treści, naszą ambicją było skondensowanie najważniejszych informacji dla użytkowników strony. Tworząc projekt, zadbaliśmy o to, by w efekcie końcowym strona była prosta i przejrzysta, zarówno w odbiorze jak i moderacji. Dzięki temu nasz Klient doskonale poradził sobie z uzupełnieniem treści na stronie według własnych potrzeb.

Cieszymy się, że zaprojektowana przez nas strona pomaga firmie PSO wyznaczać nowe trendy w realizacji imprez pirotechnicznych.

Efekty:
  • Zaprojektowanie architektury informacji
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek oraz działania SEO

Klient:

Grupa PSO (Pokazy Sztucznych Ogni)

Wdrożenie:

sierpień 2019

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520