Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Hydroizolacje i uszczelnienia

Doskonała strona dla Hermetik System

Hermetik zajmuje się szeroko pojętym konsultingiem w dziedzinie budownictwa. Wspiera klientów od etapu projektowania, poprzez formalne prowadzenie realizacji, nadzór budowy, doradztwo techniczne rozwiązań konstrukcyjnych, jak i materiałowych aż do końcowego oddania inwestycji do użytkowania.

Poprzednia strona internetowa Klienta nie pasowała do wysokiej klasy usług świadczonych przez niego. Poruszanie się na niej było utrudnione, a treści były mało atrakcyjne. Dlatego zaproponowaliśmy Klientowi całkowitą zmianę jego strony internetowej. Najbardziej widoczne zmiany można dostrzec w nowej szacie graficznej. Strona stała się "lekka" w odbiorze oraz przyjazna użytkownikom przeglądającym ją na urządzeniach mobilnych. 

Hermetik
Efekty:
  • Opracowanie architektury informacji i projektu graficznego serwisu
  • Stworzenie całkiem nowej witryny internetowej
  • Wykonanie i wdrożenie autorskiego CMS
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz działania SEO

Zaprojektowana przez nas witryna Klienta ma nowoczesny design. W trakcie projektowania nowej strony internetowej pomyśleliśmy o atrakcyjnym zaprezentowaniu treści na stronie, dlatego pierwszą rzeczą, która wyświetla się na nowej witrynie Hermetik System są referencje od Klientów.

Warto zaznaczyć, że Klient posiadał wcześniej dwie osobne witryny internetowe prezentujące jego usługi. Poza główną stroną internetową Hermetik System posiadał stronę www "Piany PUR". Podczas projektowania nowej witryny, zadbaliśmy o zaprezentowanie oferty Klienta, również z obszaru pian poliuretanowych.

Wykonaliśmy również prace na stronie z obszaru copywritingu oraz SEO copywritingu. Jak to mówią nasi specjaliści od optymalizacji stron: "Content is King". Ponadto wdrożyliśmy nasz autorski system zarządzania treścią oraz przygotowaliśmy formularz kontaktowy i mapę lokalizacji, które znajdują się w zakładce kontakt.

Ważne:
  • Formularz kontaktowy
  • Wyróżnienie na stronie referencji od Klientów
  • Szybki dostęp do szczegółowych opisów
  • Blog uzupełniany realizacjami Klienta
Klient:

Hermetik System

Wdrożenie:

marzec 2020

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520