Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Nauka Jazdy Imola

Media społecznościowe dla warszawskiej szkoły jazdy

IMOLA to największa, szkoła jazdy w Warszawie. Na tle konkurencji wyróżnia ją zarówno wysoko wykwalifikowana kadra instruktorów, jak i indywidualne podejście do kursantów. Nauka jazdy posiada nie tylko stronę internetową zaprojektowaną przez naszą firmę, IMOLA komunikuje się ze swoimi fanami także poprzez media społecznościowe.

W celach biznesowy założyliśmy szkole jazdy profil na Facebook`u, ponieważ uważamy, że firma powinna iść tam, gdzie są jej klienci. Dlatego stworzyliśmy profil w miejscu, gdzie najczęściej przebywa grupa docelowa nauki jazdy - młodzi ludzi do 34 roku życia najwięcej czasu spędzają na portalu Facebook. Jest to świetne miejsce na reklamę i kontakt z Klientami.

Imola
Efekty:
  • Opracowanie graficzne profilu
  • Przygotowanie strategii komunikacji w portalu
  • Dobór treści pod kątem założonych celów
  • Dbałość o regularny kontakt z fanami
  • Obsługa szczegółowych zapytań

Na Facebooku budujemy wizerunek szkoły nowoczesnej i otwartej na wszelkie formy interakcji, doskonale zorientowanej w trendach i zmianach w prawie, a także dbającej o interesy swoich klientów. Na profilu szkoły jazdy można spotkać wiele zagadek czy pytań do użytkowników, które stosowane są w celu zwiększenia interakcji z odbiorcą. Wszystkie zamieszczane przez nas posty, opatrzone są wysokiej jakości grafiką, która umieszczona jest w specjalnie przygotowanej dla IMOLI ramce. Prowadzony przez nas profil cieszy się uznaniem szczególnie wśród grupy docelowej szkoły jazdy, czyli wśród osób pomiędzy 18, a 34 rokiem życia. Zobacz również stronę internetową, którą przygotowaliśmy dla nauki jazdy Imola!

Ważne:
  • Grafika
  • Formularz kontaktowy
  • Rezerwacja online miejsca na kursie
Klient:

Imola Nauka Jazdy

Wdrożenie:

Marzec 2015

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520