Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Miasto Szczyrk

Portal dla mieszkańców i turystów

Szczyrk jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast na południu Polski podczas wakacji i ferii zimowych. Turyści cenią sobie nie tylko piękne widoki, górskie szlaki turystyczne czy szusowanie po stoku, ale również wydarzenia organizowane w mieście. Dynamiczny rozwój miasta sprawił, że poprzednia strona internetowa potrzebowała gruntownej modernizacji.

Dla miasta Szczyrk połączyliśmy dwie dotychczasowe strony internetowe —  promocyjną i urzędową —  w jeden portal podzielony na trzy działy, w których informacje znajdą mieszkańcy, turyści oraz przedsiębiorcy. Uruchomiliśmy kanały RSS dla każdego z  powyższych działów. Część turystyczna strony internetowej ma układ treści uwypuklający wartości promocyjne miasta. Oprogramowaliśmy również moduły dotyczące noclegu i gastronomii tak, aby partnerzy sami mogli dodawać w nich treści. 

Szczyrk
Efekty:
  • Autorski CMS City NETPanel
  • Opracowanie projektu graficznego serwisu
  • Przenoszenie treści
  • Wprowadzenie standardu WCAG - strona jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników internetu

Na stronie stworzyliśmy całą oprawę graficzną i przygotowaliśmy różne projekty graficzne, które inspirowane są porami roku. Wdrożyliśmy najnowszą wersję autorskiego CMS City NETPanel. Przenieśliśmy treści z poprzednich serwisów i dopilnowaliśmy, by strona spełniała standard WCAG (wdrożenie wytycznych sprawia, że treści strony internetowej stają się dostępne dla szerokiego grona użytkowników z niepełnosprawnościami) i dostosowaliśmy do niego treści na stronie. Strona posiada wersję mobilną, dzięki czemu wygodnie można przeglądać ją na urządzeniach przenośnych, nie tracąc nic z górskich widoków i atrakcji.

Ważne:
  • Kalendarium, dzięki któremu użytkownicy mogą szybko zapoznać się z harmonogramem planowanych wydarzeń
  • Nowoczesny design - trzy specjalne layouty strony, możliwe do zmiany pod kątem pory roku, czyli na lato i zimę oraz... uniwersalny, w myśl hasła
  • Specjalny panel dla partnerów miasta, za pomocą którego mogą oni wprowadzać i wyświetlać swoje oferty, np. noclegów czy gastronomii
Klient:

Miasto Szczyrk

Wdrożenie:

Lipiec 2017

Strona: www.szczyrk.pl
dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520