Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Podatki Minus

Nie tylko podatki minus, ale jeszcze płaca plus

Nasza firma wykonała kolejną stronę internetową dla Związku Pracodawców i Przedsiębiorców. Ostatnia realizacja dotyczyła witryny - „Podatki minus”.

Głównym celem nowej strony ZPP jest wprowadzanie bezspornego, taniego w poborze, prostego oraz efektywnego systemu podatkowego, który przyniesie nie mniejsze niż obecnie przychody dla budżetu i uwolni ludzi oraz przedsiębiorców biurokracji. Na nowej stronie internetowej możemy zapoznać się z ustawą naprawczą proponowaną przez Związek - „Płaca Plus Podatki Minus”.

Aż 91% Polaków popiera propozycję wprowadzenia nowego systemu podatkowego. To chyba wystarczający dowód na to, by uznać, że podjęta pod przewodnictwem ZPP akcja mająca na celu uproszczenie podatków w Polsce jest niezwykle potrzebna.

ZPP
Efekty:
  • Opracowanie projektu graficznego
  • Wdrożenie otrzymanej architektury informacji serwisu internetowego
  • Integracja z systemem płatności i mailingiem

Przygotowany przez nas serwis dla Związku Pracodawców i Przedsiębiorców, pozwala użytkownikom śledzić bieżące informacje odnośnie tego, co się dzieje ze zgłoszonym projektem, znaleźć odpowiedzi na kluczowe w tym temacie pytania, czy pobrać odpowiednie materiały. Strona została utrzymana w kolorystyce znanej z innych stron Związku.

Na nowej stronie internetowej zaproponowaliśmy ZPP również indywidualnie oprogramowany formularz oraz integracje serwisu z systemami płatności - pozwala to każdemu użytkownikowi w łatwy sposób zgłosić gotowość do wsparcia akcji.

Zgadzamy się z postulatami proponowanymi przez ZPP - mocno trzymamy kciuki za powodzenie projektu!

Ważne:
  • Elastyczna i przejrzysta forma informacji w serwisie
  • Ekspresowy czas realizacji
  • Integracja z systemem SARE i platformą przelewy24.pl
Klient:

ZPP

Wdrożenie:

marzec 2017

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520