Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Portal Miasta Otwocka

Witryna dla mieszkańców i turystów

Kolejne polskie miasto ma już w pełni dostępny i wygodny serwis informacyjny, zgodny z nowymi wymogami ustawowymi. Tym razem przygotowaliśmy przyjazną dla użytkowników witrynę internetową miasta z województwa mazowieckiego - Otwocka.

Serwis internetowy Miasta Otwock realizuje wytyczne ustawy o dostępie do informacji publicznej. Prawo do uzyskania informacji o sprawach publicznych zostało uregulowane według Konstytucji RP, która w art. 61 ust. 1 wskazała, iż każdy obywatel ma prawo do uzyskiwania informacji o działalności organów władzy publicznej oraz osób pełniących funkcje publiczne.

Witryna została dostosowana do wytycznych organizacji W3C w zakresie dostępności serwisów internetowych. Są to wytyczne, które określają standardy w zakresie projektowania stron internetowych. Nasza Agencja podczas realizacji tego projektu starała się spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa strony. Zadbaliśmy, aby dane były odpowiednio szyfrowane w witrynie.

Strona została również zaprojektowana graficznie zgodnie z wysokimi standardami. Nasze strony są przyjazne dla użytkowników. Wprowadziliśmy wytyczne WCAG, dzięki czemu witryna jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników. WCAG to wytyczne dla dostępności treści internetowych. Są to rekomendacje, które dotyczą tworzenia treści w witrynach internetowych, aby były bardziej dostępne. Wdrożenie wytycznych sprawia, że treści strony internetowej są dostępne dla szerokiego grona użytkowników z niepełnosprawnościami.

Cieszymy się, że mieszkańcy kolejnego polskiego miasta mają dostęp do wysokiej jakości portalu!

Ważne:
  • Standard dostępności W3C
  • Autorski CMS
  • Projekt graficzny
Klient:

Miasto Otwock

Wdrożenie:

Styczeń 2016

Strona: www.otwock.pl
dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520