Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Prokuratoria Generalna RP

Obrona prawna interesów Państwa i Skarbu Państwa

Prokuratoria Generalna Rzeczpospolitej Polskiej to instytucja, która zapewnia obronę prawną interesów Państwa i Skarbu Państwa. Na potrzeby Prokuratorii wykonaliśmy stronę internetową w standardzie dostępności WCAG, dzięki czemu jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników. WCAG to wytyczne dla dostępności treści internetowych. Są to rekomendacje, które dotyczą tworzenia treści w witrynach internetowych, aby były bardziej dostępne. Wdrożenie wytycznych sprawia, że treści strony internetowej są dostępne dla szerokiego grona użytkowników z niepełnosprawnościami.

W witrynie internetowej Prokuratorii wdrożyliśmy również autorski system zarządzania treścią Themis NETPanel. Unowocześniliśmy architekturę informacji, dzięki czemu strona jest łatwiejsza w użytkowaniu i szukaniu treści. Zaprojektowany przez nas wygląd jest minimalistyczny i prosty, ale jednocześnie elegancki - odzwierciedla on powagę urzędu i profesjonalizm instytucji.

Prokuratoria Generalna
Zakres realizacji:
  • Oprogramowanie projektu graficznego serwisu
  • Wprowadzenie standardu WCAG
  • Autorski CMS - Themis NETPanel

Dodatkowo stworzyliśmy stronę Sądu Polubownego działającego przy Prokuratorii Generalnej. Na jego potrzeby specjalnie zaprojektowaliśmy i oprogramowaliśmy moduł kalkulatora kosztów, dzięki czemu każdy, kto chciałby skorzystać z mediacji, czy arbitrażu od razu może poznać koszty usług dobranych indywidualnie w jego sprawie. Dla Sądu Polubownego również wykonaliśmy minimalistyczny design. Chociaż strony trafiają do innych klientów, należą do jednego urzędu, co odzwierciedla podobny layout obu portali.

Efekty:
  • Minimalistyczny design, z łatwym i szybkim dostępem do zawartości serwisu
  • Specjalna, niepowtarzalna graficzna wersja Temidy na główny baner Prokuratorii
  • Specjalny moduł kalkulatora obliczającego wartości opłat za mediacje, arbitraż, koncyliację

Klient:

Prokuratoria Generalna Rzeczpospolitej Polskiej

Wdrożenie:

Lipiec 2017

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520