Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Canvet

Przychodnia weterynaryjna

Właściciele przychodni Canvet zgłosili się do nas z polecenia. Podczas nawiązywania współpracy zaznaczyli, że nowa strona powinna jak najlepiej eksponować ich najważniejsze usługi: przychodnię, rehabilitację oraz strzyżenie zwierząt. Chcieli również, aby nasza firma zadbała o wyróżnienie znaku graficznego, z którego są dumni, dlatego zarówno usługi jak i logo zamieściliśmy w centralnym miejscu na stronie głównej.

Lecznica posiada profil na Facebooku, dlatego tworząc architekturę treści, w górnej części strony (tuż obok menu) umieściliśmy przycisk Facebooka, dzięki któremu sympatycy firmy Canvet trafiają na ich stronę w portalu społecznościowym. Obok przycisku Facebook, Klienci znajdą również szybkie przyciski kontaktu.

Canvet
Zakres realizacji:
  • Modernizacja strony www uwzględniająca najważniejsze usługi
  • Wdrożenie prostej i przejrzystej architektury informacji
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek oraz działania SEO

Ciekawym rozwiązaniem, które zastosowaliśmy, jest animacja lampki na stronie głównej, która w zamyśle „świeci się” wtedy, gdy lecznica pełni akurat dyżur. Pozwala to Klientom na szybką decyzję w razie nagłych wypadków. 

Zależało nam na wyeksponowaniu usług, które Canvet ma w swojej ofercie. Treści na podstronach opatrzyliśmy grafikami, które dodają stronie charakteru - wszystkie grafiki utrzymane są w kolorach nawiązujących do logo przychodni Canvet.

Cieszymy się, że udało nam się stworzyć prostą architekturę treści, która jednocześnie spełnia wszystkie zamierzone funkcje informacyjne i świetnie wygląda. Nasza Agencja cieszy się z kolejnego zadowolonego Klienta!

Efekty:
  • Wyeksponowanie najważniejszych usług
  • Uwidocznienie logo
  • Powiązanie ze stroną na FB

Klient:

Canvet

Wdrożenie:

styczeń 2018

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520