Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Kobnext

Kompleksowa obsługa budownictwa

KOBNEXT to przedsiębiorstwo budowlane prowadzone przez Zbigniewa Zajączkowskiego i Zbigniewa Kowalika, którzy na rynku budowlanym działają nieprzerwanie od 1988 roku. Udało im się stworzyć dynamicznie rozwijającą się firmę o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług budowlanych. Przedsiębiorstwo wypracowało sobie wizerunek partnera godnego zaufania, który zachowuje wszelki standardy wykonawcze. Dzięki ponad przeciętnym standardom pracy firma potrafi zagwarantować wysoką jakoś wykonywanych usług.

Cele, jakie przyjęliśmy dla klienta:

 • Zwiększenie rozpoznawalności marki w internecie,
 • Szybkie rezultaty kampanii marketingowych,
 • Optymalizacja kosztów reklamowych,
 • Poszerzenie bazy Klientów,
 • Precyzyjne dotarcie do grupy docelowej.
Kobnext
Efekty:
 • Przygotowane przez firmę 4real kampanie wizerunkowe, są wyświetlane przez setki tysięcy użytkowników każdego miesiąca.
 • Tworzona dla Klienta reklama w sieci wyszukiwania w ciągu dwóch miesięcy potrafi osiągnąć ponad 1,2 mln wyświetleń!
 • Współczynnik klikalności reklamy w wyszukiwarce potrafi wynosić blisko 80%.
 • Klient notuje kwartalnie setki tysięcy kliknięć w przygotowane przez nas reklamy.

Jakie osiągnęliśmy efekty?

Przygotowywane przez Agencję marketingową 4real kampanie internetowe, potrafią przyciągnąć każdego kwartału tysiące użytkowników na stronę internetową. Zoptymalizowane reklamy w sieci reklamowej Google, które wykonujemy dla firmy KOBNEXT, przynoszą wysoką miesięczną konwersję.

Nasz Klient każdego miesiąca notuje bardzo wysoką liczbę wyświetleń reklam, które liczone są w setkach tysięcy, a nawet milionach! Odpowiedni do liczby wyświetleń jest również współczynnik klikalności, który notuje KOBNEXT w ostatnich miesiącach (CTR - oznacza stosunek pomiędzy liczbą kliknięć a wyświetleniami reklamy, mierzy się go w procentach).

Działania, które podjęliśmy dla Klienta

Przygotowane przez Agencję 4real reklamy w sieci reklamowej Google są skupione na wybranej grupie docelowej, która wyszukuje w sieci zapytania związane z ofertą, proponowaną przez firmę KOBNEXT. Zoptymalizowane reklamy, które przygotowujemy dla naszego Klienta, potrafią uzyskać wysoką liczbę wyświetleń za małą ilość wydanych pieniędzy na promocję!   

Tworząc marketing internetowy dla naszego Klienta, staramy korzystać się ze wszystkich dostępnych metod reklamowych w Google Ads. Zrównoważone reklamy pozwalają nam na lepszą promocję, a przez to większe zyski dla Klienta. Przyglądając się naszym działaniom, można ocenić je jako efektywne, ponieważ każdego miesiąca przynoszą dla firmy KOBNEXT nowych użytkowników zainteresowanych ofertą przedsiębiorstwa budowlanego.

Ważne:
 • Reklama Google Ads w sieci reklamowej Google,
 • Reklama w sieci wyszukiwania Google, 
 • Kampanie reklamowe Google Ads, 

Klient:

KOBNEXT

Wdrożenie:

od 2020

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520