Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

NaOstrzu

Skuteczna reklama militariów

NaOstrzu to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą asortymentu związanego z survivalem oraz bushcraftem. W ofercie sklepu dostępne są najlepsze modele światowych producentów z branży militarnej, outdoorowej, jak i survivalowej. Działalność firmy nie jest nastawiona tylko na sprzedaż. W swoich działaniach starają się edukować Klientów oraz przekazywać im ciekawostki związane ze światem demobilu, oraz militariów.

Cele, jakie przyjęliśmy dla klienta:

 • Zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym,
 • Poszerzenie bazy Klientów,
 • Szybkie rezultaty utworzonych kampanii,
 • Optymalizacja kosztów związanych z reklamą w internecie,
 • Precyzyjne dotarcie do wybranej przez Klienta grupy docelowej.
Efekty:
 • Tworzone kampanie wizerunkowe są wyświetlane każdego miesiąca przez setki tysięcy użytkowników!
 • Przygotowana dla Klienta reklama w sieci wyszukiwania osiąga tysiące kliknięć każdego miesiąca.
 • Współczynnik konwersji reklam w wyszukiwarce wzrósł o ponad 155%.
 • Średni koszt kliknięcia (CPC) został obniżony do kwoty, nawet poniżej 0,20 zł!
 • Kampania reklamowa poświęcona demobilom osiągnęła CTR na poziomie 26%!

Jakie osiągnęliśmy efekty?

Zoptymalizowane kampanie promocyjne, które przygotowujemy każdego miesiąca dla naszego Klienta, potrafią przyciągnąć wielu użytkowników. Reklamy przygotowywane dla NaOstrzu przynoszą wysoką konwersję (to działanie, które jest liczone, gdy ktoś wejdzie w interakcję z reklamą, a następnie wykona czynność, która została określona jako cenna dla firmy). 

Wybór odpowiedniej grupy docelowej pomógł nam na przygotowanie kampanii reklamowej, która w ostatnim miesiącu osiągnęła CTR (Współczynnik określający, jak często klikają Twoją reklamę osoby, które ją widziały) na poziomie 26%! Jest to bardzo dobry wynik przy dużej konkurencji na rynku demobili oraz survivalu. 

Działania, które podjęliśmy dla Klienta

Reklamy internetowe, które przygotowujemy dla NaOstrzu są skupione na grupie docelowej. Dla naszego Klient najbardziej liczą się potencjalnie zainteresowanie osoby tematyką okołomilitarną. Za sprawą reklam, które cechują się dużą ilością słów kluczowych oraz wysokiej jakości tekstami, potrafimy zainteresować nie tylko wybraną grupę docelową, ale także osoby poszukujące innych produktów. Reklamy przygotowane przez 4real są uniwersalne, dlatego przynoszą tak wysoką miesięczną konwersję.

Przygotowując kampanie marketingowe dla naszego Klienta, staramy korzystać się ze wszystkich dostępnych metod reklamowych w Google Ads. Zrównoważone oraz wielokierunkowe reklamy pozwalają nam na lepszą promocję, a przez to większe zyski dla Klienta. Oceniając nasze działania, możemy stwierdzić, że są one efektywne, ponieważ każdego miesiąca przynoszą dla NaOstrzu nowych zadowolonych zakupem Klientów. Warto zaznaczyć, że przygotowywane kampanie reklamowe są poparte również wysokiej jakości działaniami z obszarów SEO oraz automatyzacji marketingu, które wykonujemy dla NaOstrzu. 

Sprawdź również automatyzację marketingu oraz Social Media, które robimy dla NaOstrzu.pl!

Ważne:
 • Produktowa reklama dispalyowa, ukierunkowana na asortyment związany z: survivalem, demobilami oraz bushcraftem
 • Reklama Google Ads w sieci reklamowej Google
 • Kampanie produktowe
 • Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania Google
Klient:

NaOstrzu

Wdrożenie:

od 2020

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520