Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Sąd Okręgowy w Łodzi

Najnowocześniejszy serwis sądowy w kraju!

Sąd Okręgowy w Łodzi od dzisiaj może pochwalić się nowoczesną, w pełni responsywną witryną internetową. Responsywne strony internetowe zarówno dobrze otwierają się w wyszukiwarkach na urządzeniach desktop, jak i mobilnych - takich jak tablety czy smartfony. 

Dotychczasowy serwis naszego Klienta przeszedł kolejną modernizację, którą wykonała nasza Agencja. Witryna Sądu Okręgowego w Łodzi jest teraz doskonałym przykładem na dostosowanie stron instytucji publicznych do potrzeb już nie tylko osób z niepełnosprawnościami, ale i użytkowników wszelkich urządzeń mobilnych.

Łódź
Efekty:
  • Opracowanie projektu graficznego i architektury informacji serwisu internetowego
  • Oprogramowanie interfejsu użytkownika zgodnego ze standardami dostępności stron internetowych
  • Wykonanie i wdrożenie systemu zarządzania treścią
  • Wyposażenie serwisu internetowego w funkcjonalności Biuletynu Informacji Publicznej
  • Przygotowanie modułu publikacji online danych z systemu e-Wokanda


Serwis realizuje wytyczne ustawy o dostępie do informacji publicznej. Prawo do uzyskania informacji o sprawach publicznych zostało uregulowane według Konstytucji RP, która w art. 61 ust. 1 wskazała, iż każdy obywatel ma prawo do uzyskiwania informacji o działalności organów władzy publicznej oraz osób pełniących funkcje publiczne.

Witryna została również dostosowana do wytycznych organizacji W3C w zakresie dostępności serwisów internetowych, umożliwiając dostęp do informacji wszystkim użytkownikom internetu.

Są to wytyczne, które określają standardy w zakresie projektowania stron internetowych. Nasza Agencja podczas realizacji tego projektu starała się spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa strony. Zadbaliśmy, aby dane były odpowiednio szyfrowane w witrynie.

Ważne:
  • Standard dostępności W3C
  • W pełni zarządzana przez CMS
  • RWD
Klient:

Sąd Okręgowy w Łodzi

Wdrożenie:

Lipiec 2015

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520