Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Sąd Rejonowy Skierniewice

Serwis Sądu Rejonowego w Skierniewicach

Wykonaliśmy kolejną stronę internetową dla wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Przygotowaliśmy witrynę dla Sądu Rejonowego w województwie łódzkim - Sądu w Skierniewicach. 

Strona została wykonana zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych standardów. Serwis realizuje wytyczne ustawy o dostępie do informacji publicznej, która wskazała, że obywatel ma prawo do uzyskiwania informacji o działalności organów władzy publicznej oraz osób pełniących funkcje publiczne. 

Skierniewice
Efekty:
  • Opracowanie projektu graficznego i architektury informacji serwisu internetowego
  • Oprogramowanie interfejsu użytkownika zgodnego ze standardami dostępności stron internetowych
  • Wykonanie i wdrożenie systemu zarządzania treścią
  • Wyposażenie serwisu internetowego w funkcjonalności Biuletynu Informacji Publicznej
  • Przygotowanie modułu publikacji online danych z systemu e-Wokanda

Witryna została również dostosowana do wytycznych organizacji W3C w zakresie dostępności serwisów internetowych, umożliwiając dostęp do informacji wszystkim użytkownikom internetu. Wytyczne te, określają standardy w zakresie projektowania stron internetowych. Nasza Agencja podczas realizacji tego projektu starała się spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa strony. Zadbaliśmy, aby dane były odpowiednio szyfrowane w witrynie. 

Dzięki wdrożeniu naszego autorski system zarządzania treścią - NETPanel, pracownicy sądu mają możliwość edytowania informacji na stronie w łatwy i czytelny sposób. Nowa strona internetowa zyskała też odświeżony projekt graficzny - witryny stała się bardziej przyjazna dla użytkowników.

Cieszymy się z kolejnej wykonanej realizacji dla wymiaru sprawiedliwości! 

Ważne:
  • W pełni zarządzana przez CMS
  • Standard dostępności W3C
Klient:

Sąd Rejonowy w Skierniewicach

Wdrożenie:

Maj 2016

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520