Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Salon Dobrej Podłogi

Branża wykładzin podłogowych

Salon Dobrej Podłogi to firma związana z branżą wykładzin podłogowych, istniejąca na rynku od 2003 roku. W związku z rozwojem firmy, po raz kolejny zwrócili się do nas z prośbą o odświeżenie wizerunku ich strony internetowej, aby jak najlepiej prezentowała ich profesjonalizm i nowoczesne podejście do realizowanych projektów.

Projekt strony stworzyliśmy w formie one page, z menu odsyłającym do konkretnego miejsca na stronie. W ten sposób użytkownicy w prosty i intuicyjny sposób odnajdują najistotniejsze dla siebie treści. Duży slider umieszczony w górnej części strony prezentuje przesłane przez Klienta realizacje, które zostały odpowiednio wyeksponowane.

SDP
Efekty:
  • Zaprojektowanie architektury informacji
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek oraz działania SEO

Nowa witryna została zaprojektowana w spokojnej, stonowanej, a wręcz surowej kolorystyce - użyliśmy koloru bladozielonego, który nawiązuje do logotypu Klienta. Głównym elementem nowej witryny jest slider, który prezentuje realizacje wykonane przez naszego Klienta. Naszym celem było podkreślenie atutów firmy w działach: "firmy współpracujące" oraz "referencje". W celu prezentacji marek, które dostępne są w ofercie sklepu, użyte zostały formy z kafli, na których istnieje możliwość osadzenia logotypów producentów. 

Realizacje zostały przedstawione na stronie w formie dużych, podlinkowanych boxów, które zostały zapełnione poprzez logo Klientów. Po najechaniu na box ukazuje się logo, które jest ukryte w półprzezroczystym tle, a na wierzch wypływa informacja z nazwą, datą i miejscem wykonania usługi. Warto zaznaczyć, że realizacja została wykonana przez nas w systemie dopasowanym do urządzeń mobilnych (RWD).

Klient był bardzo zadowolony po odebraniu gotowej strony internetowej! My, życzymy sobie więcej realizacji, w których możemy pokazać maksimum możliwości!  

Ważne:
  • To już kolejna realizacja dla tego Klienta
  • Zaprojektowana w systemie dostosowanym do urządzeń mobilnych
  • Minimalistyczny design umożliwia łatwy i szybki dostęp do zawartości serwisu
Klient:

Salon Dobrej Podłogi

Wdrożenie:

Listopad 2017

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520