Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

My Inigo

Magicznie działające kosmiczne symbole

My Inigo to sklep internetowy z narzędziami do rozwoju osobistego, takimi jak maty do medytacji, akceleratory na czakry, tatuaże uzdrawiające. W My Inigo znajdziesz wiele wiedzy na temat budowy przestrzeni i umysłu, narzędzia wspomagające rozwój umysłu, akcesoria terapeutyczne, warsztaty i wydarzenia. Profil kierowany jest do osób: praktykujących medytację, zainteresowanych tematyką slow life, ezoteryką, medycyną alternatywną.

Cele, jakie przyjęliśmy dla klienta:

 1. Dotarcie do nowych odbiorców i ukazanie im zalet z praktykowania medytacji i zainteresowania rozwojem osobistym, rozwojem umysłu oraz zalet pracy nad sobą.
 2. Pogłębienie wiedzy odbiorców o ezoteryce, medytacji i możliwościach, jakie daje korzystanie z produktów dostępnych na stronie My Inigo.
 3. Zachęcenie społeczności z Facebooka do zakupu produktów ze strony internetowej (maty, tatuaże, nagrania itp.).

Jakie osiągnęliśmy efekty?

Profil My Inigo bardzo szybko się rozwinął. Ilość polubień rozpisana we wskaźnikach została osiągnięta w niecałe 3 miesiące, zamiast 9 miesięcy. Obecnie odnotowujemy systematycznie wzrosty ilości polubień na profilu. Zauważyliśmy liderów opinii na Facebooku My Inigo, którzy udzielają się pod wieloma postami.

Zwiększająca się ilość fanów na fanpage’u przełożyła się na wzrost sprzedaży – ilość zakupionych produktów na stronach internetowych przekroczyła zakładaną liczbę. Zapytania w wiadomościach prywatnych na temat produktów są coraz częstsze. Użytkownicy chętnie dopytują naszych specjalistów o pomoc w dobraniu produktów.

Zasięgi postów organicznych oraz promowanych są na wyższym poziomie niż zakładano na początku współpracy. Użytkownicy zainteresowani są treściami dotyczącymi produktów oraz lifestylu czy ciekawostek odnośnie medytacji i ezoteryki. Chętnie komentują posty oraz wypowiadają się oraz głosują w angażujących postach.

Na profilu pojawiają się treści, takie jak:

 • interesujące fakty i zagadnienia o ezoteryce, medytacji;
 • działania angażujące do komentowania;
 • edukacja w zakresie działania produktów i ich zastosowania (maty, tatuaże, czakry);
 • rozwiązywanie danego problemu poprzez produkt;
 • przedstawianie efektów używania produktów;
 • wiedza o medytacji i samorozwoju;
 • promocja webinarów i warsztatów;
 • recenzje produktów z www;
 • promowanie nowości;
 • aktualności na temat firmy.
Klient:

My Inigo

Wdrożenie:

Styczeń 2020

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520