Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

TEKS Kaczmarek

Dystrybutor materiałów budowlanych

TEKS Kaczmarek - jeden z czołowych dystrybutorów materiałów budowlanych na Śląsku. Oferuje szeroki asortyment produktów najlepszych firm produkujących materiały budowlane i instalacyjne z Polski i z zagranicy. Posiadają ponad 20-letnie doświadczenie, które gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć doradztwo technologiczne, kosztorysowanie, a także organizacje transportu. Firma jest też autoryzowanym dystrybutorem systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych oraz rur betonowych. 

TEKS
Efekty:
  • Oprogramowanie projektu graficznego
  • Wykonanie i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią
  • Wprowadzenie treści na stronę

Strona interentowa zrealizowana dla TEKS Kaczmarek została utrzymana w stonowanej kolorystyce: bieli, szarości, a także dodatków w postaci kolorów nawiązujących do logotypu Klienta. Największym efektem na stronie głównej jest niesymetryczny slider, który jest elementem promującym najistotniejsze treści w serwisie. Slider został uformowany na formę strzały - zabieg ten został zastosowany w celu nadania dynamiki strony głównej. Klient chciał, aby nawigacja na jego stronie była intuicyjna dla Klientów, dlatego umieściliśmy ją na górze strony. Slider został wyposażony w box, na który przedstawiliśmy dane kontaktowe TEKS Kaczmarek oraz klikalny panel dający prosty i szybki dostęp do pracowników firmy. Strona jest wykonana w systemie projektowania RWD, oznacza to, że będzie wyświetlać się w ten sam sposób w różnych przeglądarkach internetowych, jak i na smartfonach, a także tabletach. 

Wiadomo, że w budownictwie centymetr nie kilometr, ale my zadbaliśmy o to, aby każdy szczegół był dopracowany.

Ważne:
  • Formularz kontaktowy i mapa lokalizacji
  • Autorski CMS - NetPanel
  • Zaprojektowana w systemie dostosowanym do urządzeń mobilnych
Klient:

TEKS Kaczmarek

Wdrożenie:

Lipiec 2018

dla tego
Klienta
realizujemy:
ZATRUDNIJ NAS
DO SWOJEGO
PROJEKTU

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520