Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Villa Jura

Pokoje gościnne w Żarkach

Kiedy podjęliśmy się realizacji projektu dla Villi Jura wiedzieliśmy, że dobre zaprezentowanie wielowymiarowego wypoczynku, jaki oferuje Villa, będzie wymagało od nas dużej dozy kreatywności.

Właścicielce pokoi gościnnych w Żarkach zależało na stworzeniu strony internetowej oraz materiałów marketingowych, które w pełni oddawałyby esencję jej pomysłu na prowadzenie biznesu. Pani Beata otrzymała kontakt do nas od jednej z naszych zadowolonych Klientek. 

Villa Jura stawia nie tylko na oferowanie noclegów, ale także na wielowymiarowy wypoczynek, który symbolizuje zamieszczony na stronie internetowej akronim C.U.D. (Ciało, Umysł, Duch). Właścicielka Villi jest certyfikowanym technologiem żywienia - proponuje swoim gościom posiłki, które wykonuje z własnych produktów. Dla nas był to impuls do stworzenia odpowiedniej treści, która będzie opatrzoną zachęcającą grafiką, dlatego umieściliśmy ją w widocznym miejscu na stronie Villi Jura.

Villa Jura
Zakres realizacji:
  • Wdrożenie nowoczesnej architektury informacji
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek
  • Stworzenie materiałów marketingowych (wizytówki, zaproszenia, foldery)

Podczas tworzenia architektury informacji, naszą ambicją było skondensowanie najważniejszych informacji dla użytkowników strony, dlatego zadbaliśmy o opisy poszczególnych pokojów, zamieszczenie cennika oraz o umieszczenie przycisku „Sprawdź dojazd”, który okazuje się przydatny zwłaszcza podczas korzystania ze strony na urządzeniach mobilnych. Nowoczesnym i interesującym dla użytkowników rozwiązaniem jest możliwość odbycia wirtualnego spaceru po Villi Jura. W celu uatrakcyjnienia spaceru polecamy wykonać go w okularach VR!

Stworzenie strony dla Villi Jura wymagało od nas również niestandardowych działań. Prace nad projektem zaczęliśmy zimą, przy finalnej wersji projektu musieliśmy np. usuwać śnieg ze zdjęcia głównego :) Całą architekturę treści stworzyliśmy też w wersji anglojęzycznej na specjalne życzenie Klientki. 

Dla Pani Beaty, w ramach wieloetapowej współpracy, oprócz strony internetowej wykonywaliśmy również wizytówki, zaproszenia, sesję zdjęciową i folder reklamowy. Pomysł stworzenia folderu w formie notatnika z wyrywanymi stronami był na tyle oryginalny, że jego wyprodukowanie wymagało od nas podjęcia kilkunastu prób, nim udało nam się osiągnąć zamierzony efekt. Cieszymy się, że nasze biznesowe podejście do klienta, oparte nie tylko na wykonawstwie, ale również na doradztwie sprawia, że Klienci powierzają nam kolejne projekty. 

Z powodu konieczności podjęcia wieloetapowego projektu realizacja przeciągnęła się w czasie, jednak finalny efekt w pełni zadowolił Klientkę, a my mieliśmy okazję przetestować gościnność Villi Jura.

Efekty:
  • Atrakcyjne rozwiązania graficzne
  • Kondensacja informacji najważniejszych dla użytkowników
  • Podkreślenie wielowymiarowości oferowanych usług
  • Wieloetapowa współpraca

Klient:

Villa Jura

Wdrożenie:

maj 2018

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520