Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Wędliny wysokiej jakości

Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Firma Midex jest producentem wyrobów mięsnych i wędliniarskich od 1992 roku. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się wysoką jakością wyrobów, które produkowane są według starych, polskich receptur oraz zgodnie z tradycyjną metodą produkcji. Midex bazuje na wyselekcjonowanym, świeżym i unikalnym surowcu.

Współpraca z właścicielem firmy Midex doszła do skutku dzięki nawiązaniu znajomości w ramach obecności naszych firm w Klubie Biznesu Raków. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości wędlin, jak również dostarcza catering m.in. na eventy klubowe czy mecze Rakowa Częstochowa.

Tworząc architekturę treści, skupiliśmy się na skondensowaniu najważniejszych dla użytkownika informacji, które zostały zamieszczone na 5 osobnych zakładkach. Wizją Klienta było stworzenie prostej strony internetowej, która będzie czytelna dla użytkownika. Postanowiliśmy zrobić projekt graficzny, który będzie opierał się na stworzeniu statycznej strony głównej wraz z opisem firmy, a także wyjeżdżającym menu, które zostało umieszczone w prawym górnym roku w formie "hamburgera". 

Midex
Zakres realizacji:
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Zrealizowanie sesji zdjęciowej certyfikatów
  • Uruchomienie strony na serwerze

Elementem, który zaproponowaliśmy firmie Midex w celu uatrakcyjnienia strony, był film promocyjny, do którego prowadzi specjalny odnośnik na stronie. W ramach dobrej współpracy zrealizowaliśmy dla Klienta sesję zdjęciową wszystkich nagród i certyfikatów, które potwierdzają ich jakość oraz profesjonalizm. Zdjęcia zostały umieszczone w galerii, która znajduje się w osobnej zakładce. 

Strona spełniła wszystkie oczekiwania Klienta, co sprawiło nam ogromną satysfakcję z kolejnego sukcesu! 

Efekty:
  • Strona stworzona w ramach współpracy w strukturach Klubu Biznesu Raków
  • Film promocyjny wpleciony w stronę
  • Wyróżnienie nagród i certyfikatów zdobytych przez Klienta

Klient:

Zakład Przetwórstwa Mięsnego “MIDEX”

Wdrożenie:

październik 2018

dla tego
Klienta
realizujemy:

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520