Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Jacek Caban - Koordynator w Agencji 4real

Jacek jest koordynatorem projektów w naszej Agencji. Podczas studiów był przewodniczącym Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego do spraw swojego wydziału na AWF Katowice, był też członkiem rady stypendialnej oraz rady programowej. Jest założycielem oraz przewodniczącym Koła naukowego „RECREO”.

W kolejnych latach rozwijał się w branży szkoleniowej i finansowej. W 2019 roku wrócił do Częstochowy, gdzie dostał propozycje objęcia stanowiska asystenta Wiceprezesa Rakowa Częstochowa.


Wraz z Wiceprezesem prowadzili jeden z największych klubów biznesu w Polsce, który liczył blisko 150 członków. Po awansie Rakowa do ekstraklasy i odejściu wiceprezesa z klubu Jacek przejął obowiązki w związku ze sponsorami oraz klubem biznesu. Przez pierwszy rok Rakowa w ekstraklasie zajmował się międzynarodowymi sponsorami klubu. Po odejściu z Rakowa rozpoczął współpracę z naszą Agencją.


Jacek to przedsiębiorczy człowiek, z którym załatwisz każdą sprawę! Siatka kontaktów, którą wykorzystuje przy swoich realizacjach, z pewnością będzie pomocna dla Twojego biznesu. Jeżeli zależy Ci na sprawnie wykonanym projekcie - skontaktuj się z naszym koordynatorem!

4Real

ul. Racławicka 2/28

42-229

Częstochowa

biuro@4real.pl

+48 533 345 520